Rezervace: +420 417 534 190
+420 774 534 190

info@hospudkahlubina.cz

Pivní speciály

české pivní speciály - kácovský speciál

Vedle tří stálých píp (HUBERTUS Kácov 10°, Staropramen nefiltrovaný, Pilsner Urquell) Vám od února 2012 nabízíme i jednu tzv. rotující pípu, kde pro Vás čepujeme česká piva menších pivovarů vařících pivo tradičními způsoby. Nabídneme Vám možnost okusit piva malých, středních či úplně nejmenších pivovárků Čech a Moravy. Pokusíme se Vám nabídnout mnoho pivních druhů (ležák, ale, stout, weizen, ovocné) které budeme pravidelně střídat.
Zde vždy najdete aktuálně točený speciál i s malým popisem k danému pivu.
Přijďte nás navštívit a vychutnat si pivo jak se patří.


Nyní čepujeme : HUBERTUS Kácov 10°, světlé výčepní pivo

Kácovské pivo se vaří klasickou technologií z českého sladu plzeňského typu, který je nakupován od českých sladoven, používá se žatecký chmel (jako jeden z mála českých pivovarů je využíván hlávkový chmel) a pramenitá voda z pivovarských studní. Pivo s příjemnou výraznou hořkostí, plnou chutí, výrazným řízem a vynikající pěnivostí.

Kácovské pivo se dle historických záznamů začalo vařit již roku 1457. Ne nadarmo se proto říká, že kácovský pivovar je jedním z nejstarších pivovarů u nás. V kácovském pivovaru úzkostlivě lpí na tradici, a proto je místní výroba piva názornou ukázkou klasické české technologie. Proto neváhejte a přijďte tento speciál ochutnat.