Rezervace: +420 417 534 190
+420 774 534 190

info@hospudkahlubina.cz

Pivní speciály

České pivní speciály - IPA Flying Cloud

Vedle tří stálých píp (HUBERTUS Kácov 10°, Staropramen nefiltrovaný, Pilsner Urquell) Vám od února 2012 nabízíme i jednu tzv. rotující pípu, kde pro Vás čepujeme česká piva menších pivovarů vařících pivo tradičními způsoby. Nabídneme Vám možnost okusit piva malých, středních či úplně nejmenších pivovárků Čech a Moravy. Pokusíme se Vám nabídnout mnoho pivních druhů (ležák, ale, stout, weizen, ovocné) které budeme pravidelně střídat.
Zde vždy najdete aktuálně točený speciál i s malým popisem k danému pivu.
Přijďte nás navštívit a vychutnat si pivo jak se patří.

Nyní čepujeme : IPA Flying Cloud 14°

Polotmavé speciální pivo, obsah alkoholu 5,5 % obj., filtrované.

IPA (India Pale Ale) z Pivovaru Vysoký Chlumec na Sedlčansku je svrchně kvašené speciální pivo, při jehož výrobě používáme metodu studeného chmelení aromatickými odrůdami chmelů Amarillo a Cascade.
Díky metodě studeného chmelení získává pivo velmi intenzivní chuť, vůni a hořkost. Mimo typických vlastností piv ALE (vůně květin, rozinek, peckového ovoce) ucítíte v jeho vůni i chuti také intenzivní chmelové aroma s nádechem citrusů a mandarinek.České pivní speciály - Světlý Sokolovský višňový ležák

Nyní čepujeme : Světlý Sokolovský višňový ležák

Světlý ležák ochucený výtažkem z višní. Harmonická příjemná kombinace
chmelové a višňové hořkosti. Výrazně doznívající ovocná chuť a vůně.
Nefiltrované a nepasterované ochucené pivo. Bez barviv sladidel a chemických
přísad. Vyrobeno klasickou technologií s otevřeným kvašením.


Složení: dva ječné slady, žatecký chmel, rostlinný macerát, pitná voda.

Pivovar PERMON zahájil provoz v roce 2006, je vyráběno proslulou českou technologií otevřeného kvašení s použitím tradičních surovin, tj. sladu, chmele, vody a čerstvých kvasinek. Pivo PERMON je nefiltrované a nepasterované, není tak ochuceno o bílkoviny, vitamíny či třísloviny, které pasterovaným a filtrovaným pivům chybí. Pivo PERMON obsahuje přírodní produkty, které si lidé nemusí kupovat v lékárnách (např. pangamin), a které dělají pivo užitečným a zdravým nápojem.