Rezervace: +420 417 534 190
+420 774 534 190

info@hospudkahlubina.cz

Pivní speciály

České pivní speciály - Permon, ANY IPA 16°

Vedle tří stálých píp (HUBERTUS Kácov 10°, Staropramen nefiltrovaný, Pilsner Urquell) Vám od února 2012 nabízíme i jednu tzv. rotující pípu, kde pro Vás čepujeme česká piva menších pivovarů vařících pivo tradičními způsoby. Nabídneme Vám možnost okusit piva malých, středních či úplně nejmenších pivovárků Čech a Moravy. Pokusíme se Vám nabídnout mnoho pivních druhů
(ležák, ale, stout, weizen, ovocné)
které budeme pravidelně střídat.

Zde vždy najdete aktuálně točený speciál i s malým popisem k danému pivu.
Přijďte nás navštívit a vychutnat si pivo jak se patří.

Nyní čepujeme : PERMON ANY IPA 16°

Přivezli jsme pro Vás další speciál od Permonu, tentokrát vařený ve stylu India Pale Ale. Jedná se o minisérii piv, které mají v názvu slovo "Any", což je vtipná reakce kluků z Permonu na požadavky zákazníků, že by si rádi dali "nějakou ipu". Je ze stejných čtyř chmelů stejně jako Any ALE.

Chmele: Citra, Cascade, Columbus, Simcoe
Aroma: tropického ovoce, citrusové plody
• 70EBU • 7,1%VOL ALK.


Výroba piva Permon byla zahájena v roce 2006. Zakladatelem a majitelem je pan Ladislav Sás a společne se svým synem Michalem postupně vybudovali jeden z nejvýznamnějších minipivovarů v Česku. V roce 2011 byl pivovar modernizován a bylo mu městem Sokolov uděleno právo várečné. Pivovar je teď vybavený automatickou stáčecí linkou na skleněné lahve, což mu umožňuje udržovat široký sortiment pivních speciálů s rozumnou trvanlivostí. Pivovar craft beer vyváží i do zahraničí a jejich piva můžete ochutnat na většině našich pivních festivalů. Občas zpestří jejich nabídku spolupráce s některým kočovným pivovarem.


České pivní speciály - Radegast, Rázovitá 13°

Nyní čepujeme : Radegast, extra chmelená Rázovitá 13°

Vychutnejte si tento jiskrně zlatý speciál připravený pro všechny milovníky opravdu hořkého piva. Vyniká plnou mírně sladovou chutí, která je vyvážená výraznou chmelovou hořkostí, dosaženou díky extra chmelení odrůdou žatecký poloraný červeňák. Hořkost se projeví až chvíli po napití a zůstává v ústech v podobě příjemného středně dlouhého doznívání.
• 36EBU • 5,7%VOL ALK.

Nezaměnitelná chuť a říz správně hořkého piva Radegast jsou výsledkem umu nošovických sládků, kteří vaří Radegast dle odkazu prvního sládka Jaromíra Franzla. Právě on vtiskl Radegastu charakteristickou výraznou hořkost. K vaření piva používáme v Nošovicích kvalitní suroviny z Moravy a Slezska. Ne nadarmo nese naše pivo jméno pohanského boha.

Radegast – jméno vycházející z moravských srdcí