Rezervace: +420 417 534 190
+420 774 534 190

info@hospudkahlubina.cz

Pivní speciály

České pivní speciály - Permon, HOPPER IDAHO 15°

Vedle tří stálých píp (HUBERTUS Kácov 10°, Staropramen nefiltrovaný, Pilsner Urquell) Vám od února 2012 nabízíme i jednu tzv. rotující pípu, kde pro Vás čepujeme česká piva menších pivovarů vařících pivo tradičními způsoby. Nabídneme Vám možnost okusit piva malých, středních či úplně nejmenších pivovárků Čech a Moravy. Pokusíme se Vám nabídnout mnoho pivních druhů
(ležák, ale, stout, weizen, ovocné)
které budeme pravidelně střídat.

Zde vždy najdete aktuálně točený speciál i s malým popisem k danému pivu.
Přijďte nás navštívit a vychutnat si pivo jak se patří.

Nyní čepujeme : PERMON HOPPER IDAHO 15°, SINGLE HOP ALE

Nepasterovaný a nefiltrovaný speciál ze série HOPPER.
Chmel Idaho 7 byl vyšlechtěn na Jackson Hop Farm ve Wilderu ve státě Idaho, podle kterého dostal své jméno.
Tento chmel je ideální právě na piva typu IPA single hop. Odrůda byla povolena „až“ v roce 2014 a proto jsou receptury z ní zřídka vidět a je to veliká škoda, jelikož se dle nás stane opravdu oblíbenou.

Aroma: tropické ovoce, borovice, citrusy, čaj
• 50EBU • 6,3%VOL ALK. • 15°EPM

Výroba piva Permon byla zahájena v roce 2006. Zakladatelem a majitelem je pan Ladislav Sás a společne se svým synem Michalem postupně vybudovali jeden z nejvýznamnějších minipivovarů v Česku. V roce 2011 byl pivovar modernizován a bylo mu městem Sokolov uděleno právo várečné. Pivovar je teď vybavený automatickou stáčecí linkou na skleněné lahve, což mu umožňuje udržovat široký sortiment pivních speciálů s rozumnou trvanlivostí. Pivovar craft beer vyváží i do zahraničí a jejich piva můžete ochutnat na většině našich pivních festivalů. Občas zpestří jejich nabídku spolupráce s některým kočovným pivovarem.


Pivní speciály - BAYREUTHER ORIGINAL 1857

Nyní čepujeme : ležák z Franků, ORIGINAL LANDBIER 1857

Speciální spodně kvašené pivo s výjimečným charakterem - zemité, kořeněné a svěží zároveň. Světlou barvou dává jasně najevo svůj bavorský rodokmen.
Pivovar Bayreuther, Bayreuth (Horní Franky. Bavorsko)

• 18EBU • 5,3%VOL ALK. • 12,3°EPM


ORIGINAL LANDBIER - Echt bavorský ležák.
Tradice a kvalita, zachování originálních postupů při vaření piva, důraz na čistotu přírodních surovin, to vše vytváří základ každé ze tří jedinečných variant původního bavorského ležáku.
Horní Franky jsou světově unikátní oblastí s bezpočtem malých i větších pivovarů. V bayreuthském pivovaru se více než stopadesátiletá historie potkává se současností i v podobě stylových lahví, do nichž jsou tyto klasické ležáky stáčeny a které podtrhují výjimečný charakter piva ze starých dobrých časů. Original Landbier je součástí životního stylu nové doby.